| FlavyUseu a întrebat:

Am un laptotp si inainte mergea foarte bine! De la un timp a inceput sa se miste cam greu...Am sters ce era in exces din el.si tot greu merge... Daca am sa reinstalez win o sa mearga la fel ca inainte?

Răspuns Câştigător
| danny111 a răspuns:

Desigur! Dupa ce reinstalezi windowsul trebuie sa-ti mearga mult mai bine.

3 răspunsuri:
| DarkTheory a răspuns:

Da clar, o sa mearga mult mai bine... Acuma desigur merge greu pentru ca e plin de filuri care nu folosesti sau programe ascunse prin hard disk, dar daca reinstalezi windosul sigur ca o sa mearga ca si inainte!

| crmr a răspuns:

Da asa ar trebi acum depinde dar ar fi bine sa reinstaleazi

| FlavyUseu explică (pentru crmr):

Deci va dati seama cad de greu merge daca NU-MI merge bine CS!laughing