| sebykz a întrebat:

Salut, am un mouse usb si de aseara a inceput sa-mi dea eroarea 'usb device not reco.'.
Pana acum a functionat perfect, dar acum nu se mai misca deloc.
Nu imi are numele mouse-ului ca sa ii fac update, nici nu stiu ce driver imi trebuie.
Daca stie cineva cum sa rezolv aceasta problema i-as fi recunoscator!

2 răspunsuri:
| BogdantheDreamer a răspuns:

Ai lovit mouse-ul?, cablul este indoit, "ciupit"? Incearca schimbi locul, daca ai in fata sau in spate, mai jos, mai sus.

| sebykz explică:

Nu, nu are nicio problema, am incercat sa il bag in spate, la fel, am reinstalat windows-ul.
Mentionez ca mouse-ul 'clipeste' la fiecare secunda.