| Cosmin300 a întrebat:

Am un S4 de vreo 3 luni si zilele trecute, dupa ce am scos Samsung apps din nou de pe net(1.l-am eliminat din greseala pe celalat, 2.inca nu l-am instalat pe noul Samsung apps) vorbesc eu 1 zi jumatate fara probleme, iar apoi spre seara, cand dau sa sun imi zice ca al meu cont prepay e blocat.
Azi ma duc cu el la Orange, schimb o cartela si o iau prin oras- trec cateva ore, din nou contul tau prepay e blocat, apoi schimb inca o cartela si aceeasi poveste.
Intrebare:
1. Aveti idee de ce se intampla chestia asta?
2.Cum fac sa nu mi se mai blocheze cartelele?
3.Altceva ce mai e de facut?

1 răspuns:
| VirusS97 a răspuns:

Nu ştiu e ciudat, Orange ar trebui să îţi dea un răspuns. Oricum poate ar ajuta un reset to default.