| Paulikk112 a întrebat:

Am un iphone 4 8 gb blocat Orange, pot sa fac facetime fara WI-FI? Adica sa vorbesc dupa cartela prepay? big grin

Răspuns Câştigător
| SamsungGalaxyS3 a răspuns:

Pai conecteaza'l whistling Sau du'te la cineva infomat pentru aceste domeniiwinking
Funda?

3 răspunsuri:
| SamsungGalaxyS3 a răspuns:

Ar fi bine sa'l deblochezi, costa intre 20-100 lei :*
funda :*

| Paulikk112 explică (pentru SamsungGalaxyS3):

Nu vreau sa-l deblochez, ca eu oricum numai pe Orange stau, am intrebat daca pot face facetime folosind cartela, ca am citit pe net ca iti trebuie sa fi conectat la o retea Wi-Fi

| Paulikk112 explică (pentru SamsungGalaxyS3):

Ma rog n-ai inteles, dar nahwinking

| SamsungGalaxyS3 a răspuns (pentru Paulikk112):

Pai conecteaza'l whistling Sau du'te la cineva infomat pentru aceste domeniiwinking
Funda?