| AlexuTzzuAlex2000 a întrebat:

Am un s7 edge cumparat nou din magazin, de la un timp a inceput sa faca niste figuri.
De exemplu intru pe messenger(Facebook) dau un mesaj cuiva si dupa ce ies din conversatie tastatura ramane pentru 2, 3 secunde pe ecran. Stie cineva ce are? Doar ce am facut upade la Android 7 si de cand am facut tot face asa, i am dat si reset, degeaba!

3 răspunsuri:
| iwefgOficiall a răspuns:

Trebuie curatat chace ul sau ai memoria ram plina prea multe aplicatii

| AlexuTzzuAlex2000 explică (pentru iwefgOficiall):

Sunt 4 gb ram nu are cum sa fie asta. Telefonul nu are lag.

| iDarkness a răspuns:

Seteaza animatiile pe 0, gasesti aceasta optiune in "Optiuni Dezvoltator"