| Diiviene a întrebat:

Salut happy
Am un Samsung galaxy ace,si azi cand stateam pe internet mi-a dat ca s-a blocat,si am apasat pe "inchidere fortata". Pe urma,nu mai mergea niciun program care avea legatura cu internetul,toate se blocau. L-am inchis,iar cand am vrut sa-l repornesc, ramane la sigla de inceput "Samsung" si nu mai porneste. Ramane pur si simplu asa. Are cineva vreo idee ce ar trebui sa fac? Am scos bateria si am pus-o la loc de cateva ori dar tot nu merge. Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| TheAnonimous3037 a răspuns:

Tine apasat toate odata:home volum-, si butonul de pornire.O sa il resetezi si asa o sa-ti mearga.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat