| Ghosts a întrebat:

Salut, am un Samsung galaxy, android 4.4, cu memoria interna de 4gb, am bagat 3 jocuri, respectiv: slots pharaoh's way, real racing 3 si asphalt 8. Toate merg impecabil, problema e ca numai am spatiu, am un card de 8gb pe el, dar degeaba.
Cum pot face ca aplicatiile sa se descarce + instaleze direct pe card?
Am un Samsung galaxy ace style lte.
Multumesc frumos, cel mai bun raspuns primeste funda.

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Din setari selectezi sa mute aplicatiile pe card. Daca nu rezolva prea mult problema, nu ai ce sa faci. Trebuia sa iti cumperi un telefon cu o memorie interna mai mare.