| Claudiu_Popa_1992 a întrebat:

am un Samsung galaxy s 2, e adus din anglia.A functionat Orange pe el doar 3 luni,apoi am ramas fara semnal, am schimbat si cartela si degeaba! Mentionez ca aparent nu e codat pe nici o retea, adica nu scrie nimic pe el sau la pornire nu apare nici un operator strain sau ceva de genu.ce as putea sa i fac? m ar ajuta o decodare?

1 răspuns:
| ThePagany a răspuns:

Nu cred, este asa din fabrica, si un prieten de-al meu are tot acelasi telefon si nu i-a facut niciodata asa.