| Gabi_6400 a întrebat:

Salut am un si eu un DvD din acela de la dolce pentru televizor si cand l-am bagat prima data mergea perfect dar acum am avut niste treaba si am fost nevoit sa-l scot iar acum cand l-am bagat imi zice la toate canalele " Va rugam sa apelati Serviciul Clienti pentru a va abona la acest canal ". Merge doar etno si taraf. Ce credeti ca s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
| Lipsa47 a răspuns:

Poi e din cauza cartelei trebuie sa-i suni pe cei de la romtelecom

1 răspuns:
| tvictory68 a răspuns:

Reseteazal