| Narcis_Puiu_2000 a întrebat:

Am un receptor focus sat si cand deschide televizoru receptoru merge vreo 4 min si apoi nu mai merge nici un canal dispare imaginea si nu mai afiseaza canalele pe televizor ajutor funda!

3 răspunsuri:
| anonima01 a răspuns:

Ce iti apare scris dupa ce dispare imaginea? Cel mai bine este sa ii suni pe cei de la Focus si ei vor veni sa iti rezolve problema. Am avut si eu probleme odata si i-am chemat si au rezolvat problema.

| Narcis_Puiu_2000 explică (pentru anonima01):

Cum au rezolvat ce au facut? te rog spune-mi

| anonima01 a răspuns (pentru Narcis_Puiu_2000):

Bine, eu am avut alta problema. Tata a lovit din greseala antena si nu mai prindeam nimic, parca ispunea:"Lipsa semnal" sau "Lipsa AV". In fine, i-au chemat si cu un aparat special la reglat. Deci cel mai bine este sa-i chemi si-ti vor spune ei ce are.