| Turtusan_Ionut_1986 a întrebat:

Am un smartphone, UTOK Q55 si imi tot facea figuri(se bloca,se inchidea cateodata,mi se inchidea aplicatia pe care o deschideam); asa ca i-am dat reset,dar dupa aceea nu mai mergea deschisa nicio aplicatie, iar cand deschid setarile imi arata o pgina goala! AAAAAAA, si inca ceva.mi se deschide o pagina cu titlul Location Services, dar de incide pagina dupa ~2 secunde...
L-am resetat de mai multe ori(am facut si reset din BIOS-ul lui), da se intampla aceeasi chestieeee!
Prietenul meu are Samsung Galaxy S3 si i s-a intamplat aceeasi chestie!
Va rog ajutati-ma!
>---trebuie sa mentionez ca i-am dat ROOT

Răspuns Câştigător
| octav005 a răspuns:

Ai dat si hard reset?

| Turtusan_Ionut_1986 explică (pentru octav005):

Cum?
si ce e aia?

| Turtusan_Ionut_1986 explică (pentru octav005):

Cum?
ce e aia?

| octav005 a răspuns (pentru Turtusan_Ionut_1986):

Sa il resetezi in fabrica. trebuie sa apesi pe doua sau 3 butoane simultan. si sa intri in meniul secret. gasesti tutoriale pe net cu modelul tau de telefon

| Turtusan_Ionut_1986 explică (pentru octav005):

Am incercat, dar tot nu mergeee

| Turtusan_Ionut_1986 explică (pentru Turtusan_Ionut_1986):

Functioneaza ACUM!

| octav005 a răspuns (pentru Turtusan_Ionut_1986):

Trebuia sa mearga cumva