| orinF a întrebat:

Am un telefon nokia 5310 express music si de ceva vreme nu il mai pot porni.
Cred ca butonul de pornire e stricat...inainte sa nu mai porneasca facea niste figuri...cand bagam bateria in telefon se pornea automat iar dupa vreo doua minute se stingea si iar se pornea si tot asa de la o vreme nu mai apuca sa se porneasca de tot si se stingea la loc si iar se pornea si tot asa.
In cele din urma a ajuns sa nu se mai porneasca deloc...numai daca il pun la incarcat il incarca si atat...se poate porni alftel decat folosind butonul de pornire?
ma scuzati ca am scris asa de mult
Stiu ca nimeni nu prea are rabdare sa citeasca atat da asta e big grin
multumesc anticipat si va urez o zi buna happy

4 răspunsuri:
| XxDianaxX a răspuns:

De unde esti poate ajuta frate-meu big grin

| orinF explică:

Maramures cavnic big grin

| Schlezinger_Marius_1987 a răspuns:

Esti din cavnic? mai ai Nokia 5310?

| orinF explică (pentru Schlezinger_Marius_1987):

happy
aveam Nokia 5310 si stateam in cavnic.
l-am rezolvat prin schimbarea foliei flexibile.