| David97tpu a întrebat:

Salut,am un telefon Sony Ericsson u5i vivaz si se tot blocheza(se inhide displayul, dar pot raspunde daca ma suna cineva), este adus din afara si decodat, trebuie o resoftare?

Răspuns Câştigător
| Flaviucu a răspuns:

Ii trebuie un soft nou mi se pare.

| David97tpu explică (pentru Flaviucu):

Nu stii de unde pot sa il downloadez?

| Flaviucu a răspuns (pentru David97tpu):

Cauta pe google o versiune care e buna pentru toate driverele indiferent de mode. Sau uita-te pe placa la calculator si incearca sa cauti unde scrie ce model ii si cauta modelu ala pe google. Succes

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Te ajut eu daca vrei sa faci resoftare/upgrade soft, e destul de simplu. id de messenger e ca user-ul