| Alex_Alejandro_1991 a întrebat:

Am un televizor de tip BuntZ si merge in ceata ( foarte mare ceata ). Nu a suferit nicio lovire...

3 răspunsuri:
| dary01 a răspuns:

Poate setarile televizorului sunt proaste. du-te pe setari imagine si uita=te la luminozitate. cred ca acolo sau macar du-te pe setari imagine

| yulymcl a răspuns:

Lol, frate ce ai spus tu nu e intrebare, doar ne-ai informat ca ai un televizor care merge in ceata! laughing

| Alex_Alejandro_1991 explică (pentru yulymcl):

Scuze, am uitat sa va spun daca aveti vreo rezolvare pentru asta.