| pisoiudragut2 a întrebat:

Am cumparat si eu un televizor Buntz STV-2193 pentru bunica mea.Dar are o problema.Are decat 5 canale:0, 2,3,4,5(nu merge sa dau mai departe de 5 si nu-l gaseste pe 1, sare peste el).Iar in meniu nu ma lasa decat sa umblu la luminozitate si sonor, dar nu gasesc pe nicaieri sa-i dau autosearch.Cineva mia spus ca este blocat pe hotel mode si ca fiecare televizor are un cod al lui din care sa iasa din hotel mode.Stie cineva de unde sa iau eu codul asta?

Răspuns Câştigător
| HuShEr a răspuns:

Cauta service code Buntz STV-2193 pe google ai sa il gasesti

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa contactezi producatorul. parerea mea. Cred ca el iti va spune mai exact ce si cum.