| QweRty777 a întrebat:

Salut, am un televizor manta si vreau sa ii dau sa scaneze canalele automat dar imi cere sa aleg tara si in lista nu are si Romania, are ceva daca ii dau la alta tara?

Funda!

Răspuns Câştigător
| Nonameagain a răspuns:

Daca este in limba romana, inseamna ca are si tara RO. Ceva iti scapa. Nu ai cartea cu instructiunile? Nu poti sari "selecteaza tara"?

11 răspunsuri:
| IngerAlb a răspuns:

Bună.
Îți voi răspunde la întrebare. Da, are ceva dacă selectezi altă țară. În respectiva țară sunt difuzate alte posturi/canale comparativ cu cele din România. Canalele comune ar fi Animal Planet, Disney(în engleză sau limba țării respective), HBO etc. Deci, cel mai bine este să te duci la respectivul magazin de unde l-ai cumpărat și să-l returnezi.
Sper că te-am putut ajuta.

| K0sti a răspuns:

Belgia!

| QweRty777 explică (pentru K0sti):

Ce e cu Belgia? Daca ii dau Belgia are aceleasi programe?

| K0sti a răspuns (pentru QweRty777):

Da, alegi Belgia!

| QweRty777 explică (pentru K0sti):

De unde stii ca sunt aceleasi programe?

| K0sti a răspuns (pentru QweRty777):

Mi-a soptit o pasarica! Fa ce spusai si nu mai pune intrebari!

| Nonameagain a răspuns:

Pai, da. Iti va cauta canalele din acea tara. Cauta, trebuie sa gasesti RO.

| QweRty777 explică (pentru Nonameagain):

Nu este, dar televizorul e in limba Romana

| QweRty777 explică (pentru Nonameagain):

Nu am cartea si nici nu pot sari. Da-mi facebook-ul tau sa vb acolo

| Nonameagain a răspuns (pentru QweRty777):

1. nu am fb (chiar sa crezi)
2. alta idee nu mai am.

| Nonameagain a răspuns (pentru Nonameagain):

Ai reusit sa rezolvi problema, inteleg. Ma bucur.

| Nonameagain a răspuns (pentru QweRty777):

Daca este in limba romana, inseamna ca are si tara RO. Ceva iti scapa. Nu ai cartea cu instructiunile? Nu poti sari "selecteaza tara"?