| AlessinoDeeJay a întrebat:

Am un Xperia Arc S rootat, cu cwm instalat si nu pot instala niciun cm pe el. Am incercat cm10.1,cm10.2,cm10. Nimic nu vrea. Ma chiunui cu el de doua saptamani. Inca am android 4.0.4. Cand incerc sa instalez un cm in format zip imi spune la final "Instalation Aborted". Pentru mai multe detalii, contactati-ma: aly_geo_18@yahoo.com
Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Eroarea ti-o da cand dai flash la zip?

| AlessinoDeeJay explică:

Deci,îi dau la instala zip from ar card..sau ceva de genul, apoi slectez zipul, după ce i-am dat wipe data şi wipe cache. Incepe instalarea şi dupa secunda, două.îmi da eroarea aia.

| AlessinoDeeJay explică:

Scuze pentru diacritice. happy