| TinKodeJr a întrebat:

Am o dilema foarte mare laughing.m-am chinuit doua saptamani sa instalez o imprimanta brother si nu am reusit.in final am renuntat si acum, incercand sa instalez un Canon, am reusit sa instalez brotherul.am dezinstalat brotherul am instalat canonul dar nu mai pot instala brotherul(e tot cu usb device not recognized) am facut exact aceeasi pasi.ce sa fac?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

N-ai spus ce Windows ai si ce drivere (pentru ce Windows sunt). Oricum problema este din Windows sau driverele imprimantei. Asemenea erori se repetau des la Windows XP. N-am prea intalnit la Windows 7.