| Anonimul20134 a întrebat:

Hei. M-am uitat pe acest site ultimele zile si am vazut ca e foarte folositor. Si mi-a venit o idee pentru el. Cum credeti ca ar fi un sistem de vizionari ca la youtube? Adica sa vezi cati oameni ti-au vazut intrebarea. Gen sa scrie in dreapta acestei intrebari ale mele : Vizionari: 3 (sa zicem).

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand sa te adresezi administratorului pentru aceasta sugestie. Totusi, la ce ne-ar ajuta implementarea unei astfel de optiuni? Pe Youtube te ajuta, dar aici la ce te-ar ajuta? Nu cred ca ai tot verifica incontinuu cate vizualizari ai. Pana la urma, doar raspunsurile conteaza, fiindca prin raspunsuri primesti ajutorul cerut. Aici este total invers spre deosebire de Youtube. Pe Tpu.ro, te ajuta raspunsurile/ comentariile, si pe Youtube, te ajuta vizualizarile (desigur, cand incerci sa castigi bani din asa ceva). In concluzie, nu cred ca ar folosi la ceva ceea ce ai propus tu. Dar, apreciez faptul ca iti pasa si ca te straduiesti. Nu ceda. Fiecare sugestie este binevenita in bunul demers al acestui site. Ai stima mea fiindca, esti prima persoana careia ii pasa, din cadrul acestui site. N-am mai vazut pe altcineva care sa vina cu propuneri. Administratorului poti sa ii trimiti e-mail din rubrica "Contact". Acolo vei gasi adresa de e-mail a administratorului.

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da, cred că ar fi ok, dar este decizia administraţiei.

| OnuOnulică a răspuns:

Ai o idee bună dar, păcat că nu o să fie pusă în aplicare niciodată...

| dragosbogdan001 a răspuns:

Trimite sugestia la contact, asa se face!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa te adresezi administratorului-prin functaa ''Contact''.