| TechHelper a întrebat:

Salut, am windows 10 pro cand il foloseam a aparut o eroare care imi a repornit calculatorul, am dat pe startup repair si primesc bsod cand pornesc cum scap de el
urgent, funda

6 răspunsuri:
| Vi1rus a răspuns:

Cand a fact update ultima oara?

| TechHelper explică (pentru Vi1rus):

Pe 1 august am facut si acum da erori, trebuie sa fac reinstalare la windows 10

| Vi1rus a răspuns (pentru TechHelper):

Incearca, eu rulez windows 10 fara probleme, dar daca iti cere update nu e nevoie sa-l reinstalez. Bafta

| TechHelper explică (pentru Vi1rus):

Am incercat sa reinstalez dar problema perisista, Asa ca m-am mutat pe XP sa stearga erorile 1 saptamana apoi ma duc inapoi la Windows 10, Daca imi revin erorile, la toamna o duc la reparat

| Vi1rus a răspuns (pentru TechHelper):

E bun si xp-ul, la 10 tot xp-ul e Baza.

| TechHelper explică (pentru Vi1rus):

Xp ul se ia dupa windows 10 home, da erori si se restarteaza

Imi a revenit erorile deci la toamna o duc la reparat