| Bogdan147 a întrebat:

As dori sa aflu opinia voastra despre temperatura lapotpului meu, un Acer E571G.
Va atasez o imagine cu temperaturiile inregistrate dupa cateva ore de folosire normala:muzica,film, net.

http://s10.postimg.org/qsz5fp6e1/Capture.jpg
In jocuri temperatura maxima a procesorului ajunge la 65-70 grade depinde de joc, iar temperatura placii video undeva la 70+ poate 80 in jocurile cu cerinte mai mari.

Acuma as dori o parere doua despre aceste temperaturi.

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

E ok pentru o prastie de laptop care din constructie e facut prost, ca mai toate laptopurile, mai putin cele dedicate gaming care au 2 coolere!

| Bogdan147 explică (pentru K0sti):

Al meu e prastie rau laughing.Dar nu pot sa car desktop-ul dupa mine laughingAm mai postat aici intrebare legata de temperatura laptopului.Tot tu ai raspuns si iti multumesc. Mi-ai recomandat sa pun pasta pe GPU, am pus si acuma nu mai sare temperatura la 90 dintr-o data. Totusi nu pot juca jocuri mai pretentioase, laptopul meu nu e pentru jocuri.

| K0sti a răspuns (pentru Bogdan147):

Asta e, normal ca nu e pentru jocuri! Te limitezi la ce stie si asta e!

| Bogdan147 explică (pentru K0sti):

Multumesc frumos de raspuns.

| K0sti a răspuns (pentru Bogdan147):

Nu ai pentru ce Bogdane! Mersi si eu!