| kbej a întrebat:

as dori sa primesc de la voi niste setari pentru shutdown! Adica sa mi-se inchida mai repede calculatorul! Windows XP folosesc!

Răspuns Câştigător
| gicaputinica a răspuns:

Timpul de oprire tine de numarul de programe deschise si marimea setarilor care trebuiesc salvate.
Nu poti grabi acest proces decat prin inchiderea programelor manual.

1 răspuns:
| Daniel_Dan_1992 a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva... poate tu astepti ca windowsu sa-si faca update si ti se pare o vesnicie pana se inchide. dar totusi terb sa astepti pentru siguranta pc-ului tai! daca vrei sa nu astpeti deloc ti apasat 3 4 sec pe butonul power si se inchide, sau il tragi din prizawinking