| anonim_4396 a întrebat:

Salut, as vrea sa achizionez o tableta Asus Google Nexus 7.
Ce parere aveti despre ea?

Răspuns Câştigător
| maryusmono a răspuns:

Presupunand ca te referi la http://bit.ly/12bawVR iti pot spune urmatoarele lucruri:

- Cel mai mare avantaj este reprezentat de procesorul quad core (eu nu am vazut tablete la pretul asta cu procesor quad)
- disponibilitate 3g
- versiune stabila de android
- 1gb de ram, deci poti rula mai multe aplicatii simultan

Este o tableta ok ce sa mai. Inca un lucru util este reprezentat de review-urile lasate de cei care au cumparat produsul. Uite-te peste ele!

1 răspuns:
| soaitamarius a răspuns:

Eu am tableta e super buna nu are lag jocurile merg foarte bine o recomand.Mere foarte rapid pe net. Se simte foarte confortabila in mana si e foarte portabila. FUNDA?