| unromantraditional a întrebat:

As vrea sa cumpar un laptop bun dar nu foarte scump, maxim 1300 lei. Vreau un laptop pentru ca este mai practic decat un pc, nu-l vreau pentru gaming in special dar ar fi ok sa fie cat de cat bun si pentru asta, adica, nu doresc sa joc jocuri sofisticate cum ar fi astea mai noi, ci jocuri multiplayer, gen S4 League sau WoW si sa mearga bine, fara sacadari. Ce laptop imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| zuzuluzu a răspuns:

Uite aici un Asus bunicel http://bit.ly/1CWawff pentru ce iti doresti tu. Merg jocurile mutiplayer pe el dar sa nu te asteti la single player cu detalii la maxim. Pentru ca in single player apar boti si multe alte tampeni.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, nu îţi recomand laptop pentru jocuri. Cel mai bine şi mai comod e pe PC. Uite aici nişte PC-uri destul de bune pentru jocuri.http://www.cel.ro/calculatoare-desktop/1969_Gaming/
Sunt puţin mai scumpe dar sunt foarte bune. O zi faină să ai.

| unromantraditional explică (pentru anonim_4396):

Nu am zis ca vreau un laptop pentru gaming. Vreau sa cumpar un laptop, pentru ca este mai practic, este portabil iar eu cum sunt cu muzica, ar mai ok un laptop decat un pc. Am zis ca ar fi ok daca ar rula si niste jocuri gen cele enumerate mai sus.

| anonim_4396 a răspuns (pentru unromantraditional):

A, ok. Dacă vrei laptop uite aici http://www.cel.ro/laptop-laptopuri/?gclid=COWs163k2MACFQcHwwodzr8AsA

| Darius_Dragomir_1975 a răspuns:

In primul rand daca vrei laptop sa nu iti bagi mai mult de 4-5 jocuri pe el ca laptopurule nu sunt foarte bune pentru jocuri
este in domo laptop foarte performant la 1099 lei

| Kiniee a răspuns:

Eu am AsusX552C, si am windows 7, merg foarte multe jocuri pe el big grin am GTA, Lolwinking Am dat pe el 1600, dar acum cred ca e mai ieftin :* Succes! Funda?