| Chrischan a întrebat:

Salut as vrea sa imi cumpar componencte pentru pc-ul meu si as vrea sa stiu de ce are nevoie prinde 60-80fps counter si 10-20 minecraft, si cam lag pe videourile de pe youtube hd pe tot ecranul, zic doar ca sa va faceti o imagine a lui am :
2GO RAM, AMD Athlon(tm) 64x2 Dual core procesor 6000+ 3. 10ghz, NVIDIA GeForce 7025 / NVIDIA nForce 630a
Ma ajutati va rog big grin. MULTUMESC

5 răspunsuri:
| kiv1990 a răspuns:

Dar n-ai incercat a versiune mai buna de Adobe si un sistem de operare mai bun
eu am un astfel de pc ca al tau si merge super, n-am probleme

| Chrischan explică (pentru kiv1990):

Pai sistemul de operare e pe 64 deci e o imbunatatire, il aveam pe 32 si mergea ff greu, desprea Adobe ce as putea sa ii fac? cum sa il updatez ..nu prea ma pricep cu el

| Chrischan explică (pentru kiv1990):

Imi explici ce Adobe ar trebui sa iau si toate chestile astea te rog? baga adresa de mass : mrjder daca nu raspunde-mi aici te rog big grin multam

| kiv1990 a răspuns (pentru Chrischan):

Tu cu 2 gb ram ai windows 64 biti?
nu prea cred
cit despre Adobe vezi google Adobe reader download
intri pe site si alegi las version

| unpustiobisnuit a răspuns:

Treci pe ios