| Butu_Iulian_2000 a întrebat:

Salut,as vrea sa imi cumpar un aparat foto...un buget de 8-900 lei, ce aparat as putea sa imi iau la banii astia, un aparat cat de cat bun.
Multumesc, dau fundawinking

2 răspunsuri:
| andrutik123 a răspuns:

Iti pot recomanda Camerele de fotografiat GoPro care filmeaza/pozeaza in HD. Sunt rezistente la apa, si au functiile Wifi si Bluetooth. Iar mai sunt si camerele foto Sony care sunt si ele eficiente dar nu asa de mult. Camerele GoPro costa 1000 de lei, iar Sony 900.

| Butu_Iulian_2000 explică (pentru andrutik123):

Stiu ca sunt bune acele GoPro...dar as dori ceva in genul lui Sony Cyber-Shot DSC-H300...un astfel de aparat as dori.dar as vrea sa vad si alte modele in genul asta.