| badearoby a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un pc de la media galaxy online in rate cu card de cumparaturi raiffeisen bank si as vrea sa va intreb daca este in regula sa dau datele de pe card.

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Daca-ti vor cere datele, trebuie sa le dai celor de la banca/magazin. Daca as venii eu la tine si ti-as spune sa-mi dai datele pentru un pc in rate, sigur ti-ai face dubii.

| 00ioana00 a răspuns:

Este in regula daca este clar site-ul lor. Dupa mine insa ratele nu sunt atat de profitabile, mai bine platesti tot o data.