| Skinnar a întrebat:

Salut.As vrea sa imi dati niste linkuri cu Laptopuri Foarte Bune la un pret mediu (15-20 mil). Vreau mai multe sa ma din ce sa aleg. Funda!

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Din nefericire, nu ai dreptate, palca gt 525m e peste radeon 6470. 6650m radeon e cam cat 525m

7 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

La ce il vei folosii(jocuri, internet, daca sunt jocuri, c efel de jocuri etc.)

| IulianP a răspuns:

Daca vrei si sa te joci mergi pe Dell-ul asta cu o placa video foarte buna, GT 525M: http://bit.ly/HCfNvD

Răspuns utilizator avertizat
| IulianP a răspuns (pentru ElDerp):

6470M este o placa entry-level.
Uite aici o comparatie intre GT525 si 6470. http://www.notebookcheck.net/AMD-Radeon-HD-6470M.43075.0.html

| sltlp a răspuns (pentru sltlp):

Asta ca sa nu zic de calitate, HP-ul e sub Dell ca si materiale, ca si fiabilitate etc.

Răspuns utilizator avertizat
| sltlp a răspuns (pentru ElDerp):

Din nefericire, nu ai dreptate, palca gt 525m e peste radeon 6470. 6650m radeon e cam cat 525m