| Preda_Leo_1964 a întrebat:

As vrea sa achizitionez niste casti razer kraken 7.1, dar nu stiu daca se merita. As vrea sa imi spuneti daca se merita, daca nu sa imi dati alte linkuri cu unele mai bune, Sa fie de pe ALTEX, Nu nu vreau sa imi aleg eu vreau o recomandare

Răspuns Câştigător
| Leterna_Andrei_Lucian_1990 a răspuns:

Da se merita chiar si la acel pret sa le achizitionezi, aceste casti sunt folosite si de 3-4 youtubari si ei au spus ca sunt pe deplin multumiti de ele, la acel pret nu ai sa gasesti nimic mai bun. Cumparale se merita!

| Preda_Leo_1964 explică (pentru Leterna_Andrei_Lucian_1990):

Da, sunt bune mai ales daca ai o placa de sunet am inteles, dar imi poti da un video sa vad cum se aude micro? in romana daca se poate

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.altex.ro/casti-beats-mixr-by-dr-dre-negru
..sunt mult mai bune ca razer kraken 7.1.....sau cel putin asta e parerea mea. sper ca ti-am fost de ajutor... daca vrei sa le iei mai ieftine cauta pe alte site-uri eu le-am luat pe ale mele de pe olx cu 450 de lei si merg perfect. bafta

| Kampion a răspuns:

Se merita castile alea pentru jocuri daca faci videoclipuri. Plus ca castile Dr Dre nu au microfon in caz daca ai pc fara microfon si fara boxe. Baftawinking