| Daniel_Mihaita_2000 a întrebat:

Salut,aș vrea sa imi fac un upgrade la telefon(S7 edge),ce imi recomandați ca un nou upgrade,si nu conteaza ca e Android s-au IOS. Astept raspunsurile voastre, mersi de intelegerehappy

Răspuns Câştigător
| BaiatFinut22 a răspuns:

Salut, din cate stii si tu si eu, multa lume se axeaza pe Samsung pentru fiabilitatea de care da dovada. Huawei ofera de asemenea calitate inalta, desi nu este garantata pe un termen mai lung. iPhone este de asemenea o varianta buna, poate chiar peste celelalte enumerate, dar nu stiu acum bugetul de care dispui. Pentru un buget sanatos, eu unul merg pe iPhone skull-XR, pentru calitate putin mai ieftina merg pe Samsung Galaxy S9-S10 si Huawei P30- Mate20Pro. Totul depinde de bugetul tau (vorbind de cele mai cunoscute si de incredere branduri)

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Cât ești dispus să cheltui?

| Daniel_Mihaita_2000 explică:

Pana in 3500 lei