| anonim_4396 a întrebat:

Salut.As vrea sa-mi cumpar un XBOX 360.Care sa-mi iau? Un XBOX 360 Premium sau un XBOX 360 Elite? Care e diferenta dintre ele? Ma refer memorie HDD, etc...Si care sunt preturile? Voi ce-ati alege?

1 răspuns:
| xXandreyXx a răspuns:

Iti zic eu... xbox360 premium pentru ca 360 simplu si elite... nu au memoria prea buna pe cand premium are vreo 8-12 gbda' pretu e cu approximatie vreo 20-25 mil si eu l-as alege (pentru pretu mai PUTIN) pe elite chiar daca nu are memoria buna o are de 4-6 gb si costa si mai putin vreo 15-19 mil sper ca te a ajutat acest raspuns happy bft si sa te distrezi la jocuribig grin