| LaGGeR1990 a întrebat:

Care este diferenta dintre Xbox 360 Elite si Xbox 360 Slim?

5 răspunsuri:
| EmanuelEmy7 a răspuns:

Elite este superior slim-ului, din punct de vedere calitativ!

| StefanCosmin a răspuns:

Eu stiu decat ca difera la aspect:360 slim e mai subtirel.Zic.

| LaGGeR1990 explică:

Deci diferente de performanta nu sunt. Doar de aspect si design?

| StefanCosmin a răspuns (pentru LaGGeR1990):

Eu asa cred. Am din amandoua, dar nu am observat vreo diferenta de performanta.

| xxxDennisDennisxxx a răspuns:

Aspectul, pretul si capacitatea HDD-ului. Poti cumpara un Arcade care are memoria interna de 256/512 Mb, Elite cu HDD de 120Gb sau Super Elite cu HDD de 250GB (daca se mai gasesc). Cel S/Slim are HDD de 4Gb sau de 250 Gb.