| robyroby a întrebat:

Aseara mi-am instalat Windows Vista Home Basic si sunt chiar multumit de el. Intrebarea mea este : Ce anitivirus sa imi pun?

Răspuns Câştigător
| sergiu2525 a răspuns:

Nod 32 e foarte usor de folosit, el se ocupa de tot tu doar s afaci upgradeul, si nici nu incetineste activitatea pc ului.are un meniu foarte simplu... ce sa mai zic e ok. oricum evita bit defender(e praf).

5 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Nod32, dar cauta pack cu tot cu un Nod FiX comptibil - acesta iti va bloca perioada trial la 30 de zile.

| valy a răspuns:

Parerea mea. avast pretenehappy. este bun.iti faci licenta gratis.nu ai ce sa mai ceri.

| OnWeed a răspuns:

Eu iti recomand avast daca ai un calc. ceva mai bun, dar daca nu poti incerca Nod32 happy

| robyroby explică:

Multumesc pentru ajutor. O sa raman la Eset Nod32. Noapte Buna happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa eviti bit defender...reebok te-ai uitat ce scrie macar despre nod32. Iti spun eu ca nod32 este ceva mai praf ca bit, dar cel mai bine e sa lasi la alegerea lui av-u;)

www.mirceabondar.com