| stefan1995 a întrebat:

Salut.Astazi am fost nevoit sa REPAR iar windowsul ca din cauza la hard nu imi mai gaseste explorer.exe in fine lasati asta. si dupa ce l-am instalat, driverul de sunet mi-a ramas instalat dar cel VIDEO nu. se poate rezolva intru pe site la nVIDIA i-au driverul ca sunt invatat dau sa il instalez dar apare eroarea "The Nvidia setup program could not locate any drivers that are compatible with your current hardware. Setup will now exit." Am intrat la device manager si sa ii dau update de acolo insa nu imi apare Display adapter straight face Cum pot instala driveruuuullll?

1 răspuns:
| robert35 a răspuns:

Intra an control panel si dai remov dupa asta ia programul asta driver scaner instaleazal trebuie sa ai netul activ ai ancredere este foarte bun programul o sati caute automat tot ceti lipseste din pc dupa care trebuie instalate ah si altceva asta este licienta programului DS-ZCDCR-3CD7W-4LKL4-VZHKN-TQ2­­­H4-9U9RV trebuie scris de mana nu copi si paste ai anteles bafta