| Nail_Rusty_1992 a întrebat:

Salut,astazi am instalat un driver nou dar nu a fost bun asa ca am vrut sa il sterg, dar din repezeala am sters diverul principal de la Intel si acum calculatorul meu are o alta rezolutie si merge de 4 ori mai greu, ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, daca imi spuneai modelul puteam sa-ti dau driverele, insa ruleaza o scanare cu acest program http://www.driversforfree.com/ iti va instala driver-ul pe care l-ai sters. Dar, daca l-ai dezactivat tu, intra in Start scrie "Device manager" apasa click si cauta sa vezi daca nu cumva ai dezactivat driver-ul sau daca l-ai sters. Apasa click dreapta pe primul scris gen User-PC eu am Cosmin-PC si apasa pe "Scan hardware changes"

1 răspuns: