| TomyBrave2019 a întrebat:

Salut.
Astăzi mi-am mutat niște video-uri și mi-am făcut curat printre chestiile pe care le am pentru editat.
Folosesc CapCut și bineînțeles că scrie că s-au mutat elementele la toate proiectele. Eu nu am mutat scenele sau videourile folosite la acele proiecte, doar videoclipurile terminate deja, deci nu știu de ce s-a întâmplat asta.

Se pot cumva recupera proiectele sau e gata de ele?

Dau funda. Mersi

3 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Daca proiectele le-ai salvat undeva si videoclipurile finale le-ai mutat ai putea sa incerci sa dai pe un proiect si sa dai locate la elemente poate te ajuta.

| TomyBrave2019 explică (pentru aditimus):

Și locate unde se da? Am doar replace dacă dau pe un anumit element și la meniul principal pot numai sa le sau duplicate, rename sau sa le sterg.
Proiectele sunt încă acolo doar ca îmi apare acel scris cu negru și zice ca au fost mutate, dar eu nu le-am mutat, am mutate altele din același album deci nu înțeleg de ce s-a întâmplat asta.