| DarkMirror a întrebat:

TPU Ajutor! Imi apar 2 linii diagonale pe toate proiectele mele din After Effects si cand fac video-u din proiecte liniile nu dispar. E chiar foarte enervant... Nu e de la proiecte, pentru ca la toate imi face asa.

1 răspuns:
| traveler a răspuns:

Simplu, acel program utilizat de tine este DEMO, adica iti arata ce stie sa faca insa NU ai licenta ( o obtii in urma platii online cred sau la introducerea unui cod, cauta la butonul :about" si iti va arata starea programului.)
Drept urmare te lasa sa lucrezi cu el si iti baga acele dungi sa nuuiti sa cumperi licenta.Bafta