| Oral a întrebat:

Salut, azi am loat keylogger, norocu' meu a fost ca mi-am dat seama si mi-am descarcat repede Malwarebytes si am dat relede scan, dupa scan am gasit keyloggeru si am dat remove, dupa care am dat restart la pc si am mai facut un scan, dar keyloggeru a ramas in pc nu mi-a disparut ce sa fac? (ceva mai usor decat sa reinstalez windosu ca nu am chef )
Uitati si un scren :http://i67.tinypic.com/9jhw1c.jpg

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Am loat? Asta in ce limba e? A drac ea scoala de o faceti voi...

| halogen001 a răspuns:

Poate trebuie sterse manual toate fisierele indicate de Malwarebytes.

| Oral explică:

Halogen001 si unde le gasesc?
k0sti da lasa-ma naibi in pace, poate vreau sa fiu analfabet, probleme?