| Eternal a întrebat:

Salut.Azi mi-a aparut o asa eroare(nu pre o numesc eroare, dar hai sa zicem) unde imi zice ca windows meu este o copie sa trebuie sa fac testul ca sa le dovedesc ca nu e o copie falsa.
Intrebarea este cum sa le dovedesc ca nu folosesc o copie falsa?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cred ca este un virus. Incearca cu un antivirus. Bidefender online: http://www.bitdefender.ro/scanner/online/free.html
Daca nu merge sterge Windowsul si tot HDD-ul si reinstaleaza-l. Nu trebuie sa dovedesti nimanui, nimic.

| Eclipse a răspuns:

Pur si simplu urmezi pasii care iti arata acolo, dar daca ai sistemul piratat o sa te avertizeze ca nu este "curat" si o sa trebuiasca sa introduci cd-key-ul cu care a venit sistemul.