| Seby_Uniqul_1998 a întrebat:

Salut, bă fratilor laughing Voi stiti cumva cum poti face sa ai internet gratis pe android? un coleg de la mine are net gratis
e ceva legat cu VPN
Fundă ^_^

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai 2 variante sa ai net pe telefon. 3G sau wifi. Nu exista internet gratis, daca ar fi existat ar fi dat de mult faliment operatorii de telefonie si providerii de net

| Marian33335 a răspuns:

Este imposibil sa ai net pe gratis.

| ionutunited a răspuns:

Wifi_

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e gratuit acel internet.VPN este retea privata, trebuie sa iei net de la ei sa bagi ip-ul lor si ai. posibil platesti o perioada si ai toata perioada fara sa te mai sacaie in fiecare luna cu facturi.De-aia zice ca e gratuit dar cred ca e platit pe doi ani sau mai stiu eu pe cati ani.