| Criss_1252 a întrebat:

Salut / Buna
Am si eu o problema, ajutati-ma va rog. dau funda
Am inrat pe facebook de pe telefon si toate pozele pe care le-am adaugat de-a lungul anilor mi s-au descarcat in telefon si nu le pot sterge. cum pot scapa de ele?
Cine stie sa-mi spuna va rog frumos
Dau funda

5 răspunsuri:
| Criss_1252 explică:

Am android. Nu vreau sa-i dau resetare sau sa mai sterg ceva. doar pozele acelea

| geoluk a răspuns:

Dc ai tel android sau smarphone. exista program de curat fisiere ne folositoare sau eventual o resetare de fabrica

| Luca5060 a răspuns:

Ori faci reset la tel (nu e recomandat pentru ca vei pierde tot) ori cauti aplicatia clean master Succes!

| Criss_1252 explică (pentru Luca5060):

Am luat aplicatia aia... acum ce fac? ca am dat pe toate alea si tot am pozele in telefon

| Luca5060 a răspuns (pentru Criss_1252):

Trebuie sa faci reset la tel scuze altceva nu ai ai ce face!