| adutabunuta a întrebat:

Hey am o problema foarte mare mi-a dat cineva un virus iar eu l-am descarcat acest virus trimite mesaje la toata lumea de pe facebook cum pot scapa de el de tot va rog frumos ajutati-ma dau funda

Răspuns Câştigător
| IndiferentXD a răspuns:

Descarca http://fileforum.betanews.com/detail/Malwarebytes-AntiMalware/1186760019/1
Instaleaza, la sfarsit sa nu uiti sa bifezi
Update Malwarebytes Anti-Malware
Launch Malwarebytes Anti-Malware
Dupa ce ai terminat de instalat. ..scoate cablu de la net si deschide programu, selecteaza Perform Full Scan si apesi scan...
Dupa ce terminat ->Ok ->Show Result -> bifeaza tot ce este acolo ->Remove selected

1 răspuns:
| hummmer a răspuns:

Fă o scanare a pc cu Malware (să scoţi cablul de la net din pc). După ia un antivirus, chiar şi trial.