Calculatorul meu este destul de vechi si as vrea sa imi schimb memoria RAM cu aceasta
http://www.emag.ro/......E2XJMBBBM/
Ma intreb daca se potriveste. Tipul meu de memorie este DDR SDRAM si am PC2700 la memoria curenta, si memoria care o vreau eu este PC3200.Se potrivesc?

2 răspunsuri:
| SoloPC a răspuns:

Da poti dar tu daca zici ca ai SDRAM asta este pentru laptop daca ai pc normal cu placa de aia de ram mare si luna da merge...

Nu se merita sa iti iei mai bine iti faci alt pc.
eu am dat 2, 600 RON pe al meu si are asa
Intel core i5 3,2 GHz
8 GB RAM
Placa video Gigabite GEFORCE GT630 1 GB si 128-bit
Sursa de 500W
Placa de baza 4 sloturi ram si un port placa video...
Sunt foarte multumit de el!

Nu ca am memorie de 256 MB si plus nu am bani sa imi iau altul. Prefer sa imi pun alte chesti noi in el. Daca tu ai bani pentru asemenea calculator pastreazai pentru tine.