| adrianpopovici99 a întrebat:

Salut,cam ce jocuri misto mi-ar merge pe urmatoarea configuratie:
Procesor:Intel Celeron Dual-Core 2.4 Ghz
RAM:4 GB
Placa Video:Intel HD Graphics 256 MB dedicata cu modificari performanta mai mare
HDD:500 GB, 380 GB free

Răspuns Câştigător
| SonicAndrei a răspuns:

Încearcă The First Templar. E foarte tare. Alte jocuri : NFS World, Gothic 3, PES 2013, Battlefield 2 (sau 3 dacă-ți merge).

5 răspunsuri:
| paulpaul25 a răspuns:

Incearca- Warframe.
- Nfs The Run
- Minecraft
- Euro Truck Simulator 2
- Fifa/PES 2010, 2011
- Prototype
- Hitman Absolution ( nu stiu sigur )

| adrianpopovici99 explică (pentru paulpaul25):

Fifa 13 il am si-l joc la Ultra High Prototype l-am jucat 2, Hitman nu mere din pacate e fain, mersi oricum

| Anonymous1995 a răspuns:

Fifa 13, ultimul mortal kombat, test drive unlimited, call of duty mw3, funda?

| adrianpopovici99 explică (pentru Anonymous1995):

Am jucat toate jocurile care mi le-ai spus la high si Mortal Combat nu-mi prea place. bunicele jocuri oricum dar mai astept raspunsuri

| adrianpopovici99 explică:

Si DirectX 11