| Mark2012012 a întrebat:

Cand intru in browserul mozilla sau internet explorer imi apare urmatoarea eroare de securitate chiar si atunci cand accesez google.ro:
Conexiunea nu este sigură
Ați cerut ca Firefox să se conecteze în mod securizat la www.mozilla.org, dar nu se poate confirma securitatea conexiunii dumneavoastră.
În mod normal, când încercați să vă conectați în mod securizat, site-urile prezintă identități de încredere pentru a-și demonstra autenticitatea. Cu toate acestea, identitatea acestui sait nu poate fi verificată.
Ce ar trebui să fac
Dacă de obicei vă conectați la acest sait fără probleme, această eroare ar putea însemna că cineva încearcă să vă păcălească și nu ar trebui să continuați.
Alegeti: du-ma de aici sau inteleg riscurile

La ce setare si unde trebuie sa umblu pentru a dezactiva securitatea?
Prima oara am crezut ca e de la windows, dar dupa reinstalarea sa tot imi apare aceasta eroare de securitate.

Răspuns Câştigător
| shannygelu a răspuns:

Verifica daca ai ora la pc updatata si apoi seteaza din modem firewallul