| DemonSoul a întrebat:

Cand vreau sa ma uit la un film, nu imi merge sunetul, folosesc GOM Player! Problema nu este de la film, nici de la boxe. GOM Player-ul l-am luat de pe siteul official al lor.

Ajutor va rog! FUNDA!

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Mafiotu007 a răspuns:

Incearca bs player sau vlc.Eu le-am folosit pe amandoua si sunt foarte bune. Daca ai ceva titrate filmele pe care le ai, foloseste vlc, daca nu ai titrari foloseste bs player, deoarece iti cauta singur titrarile care iti vor merge pe filmul respectiv.Succes!

| DemonSoul explică (pentru Mafiotu007):

As dori sa folosesc GOM Player, chiar nu pot sa fac nimic sa mearga sunetul?

| DemonSoul explică (pentru Mafiotu007):

Mersi fain!