| carlyhalatz a întrebat:

Care e diferenta intre Retina display si cel normal de la Apple?

Răspuns Câştigător
| Mihaitza009 a răspuns:

Displayul normal are culorile mai inchise si este o sticla ce se zgarie foarte repede chiar si cu folie pe el asa retina display este facut din-tro sticla mai dura ce nu se zgarie asa usor nici macar cu o cheie decat daca apesi ca nebunul pe ea..parerea mea este ca mai bine iti iei retina display chiar daca este putin mai scump insa isi merita banii. funda?

| carlyhalatz explică (pentru Mihaitza009):

Faza e ca am castigat un ipad mini la un concurs si ala nu are retina display sad

1 răspuns: