| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt, la ora actuala, cele mai performante si cele mai bune 10 telefoane din lume?
Eu cred ca Galaxy S6 Edge Plus, voi?
Detin un S5 nou, se merita sa-l schimb cu unul mai bun sau e de ajuns acesta?
Astept parerile voastre!
Multumesc anticipat!
Numai bine!

2 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Galaxy S6 Edge Plus
Meizu MX5!
Meizu mx4 Pro
One Plus 2
etc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt de aceeasi parere, Samsung S6 Edge Plus, sau ultimul IPhone aparut. Dar daca as avea de ales, as alege un S6 normal, nu Edge. Nu merita sa il schimbi, e doar un telefon, de vorbit de el, si S5, scuza-ma dar e un telefon foarte bun.