| Dragoss_Ionut_1995 a întrebat:

Salut.ce antivirus este mai bun?

6 răspunsuri:
| mdaria a răspuns:

Din punctul meu de vedere, cel mai bun e Eset NOD 32.

| OnuOnulică a răspuns:

Cel mai bun antivirus e Panda Cloud.

| Jipa95 a răspuns:

Ai de ales dintre bit defender si Microsoft security essentias. Nu consuma nici multe resurse, si sunt foarte eficiente.

| MskDesign a răspuns:

Din punctul meu de vedere, nici unul.Imediat cum iese pe piata o versiune noua de antivirus al unei marci, imediat se gaseste si virusul mai puternic decat antivirisul.Cred ca cei care creaza antivirusurile sunt si cei care trimit virusii, altfel nu mai cumpara nimeni licentele de activare.Un al doilea punct de vedere, odata instalat antivirusul, devine patron pe pc-ul nostru.

| RaduTN a răspuns:

FREE:BitDefender 2014
PRO:Avast Free Antivirus.

| Killer4Oscuro a răspuns:

Mda,desigur Nod 32, este super bun, iti da eroare peste eroare laughing)
Cel mai bun ( parerea mea ) este AVG, Avast.
Iar Bitdefender eu nu am incredere in el, este facut de o companie din Romania si eu nu prea am incredere in el...si DA l-am incercat ( cumparat ).