| alexsterea14 a întrebat:

Ce parere aveti de Meizu M2 Note? Are cineva? Merita? Costa 900 lei.
Cum ruleaza jocurile?
Funda.

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Il am eu de cateva zile. Se misca excelent, fara pic de lag iar bateria tine 1 zi de utilizare intensa sau 3 zile de utilizare moderata.

Merita toti banii dati pe el.

| alexsterea14 explică (pentru Intruder19):

Cum se descurca la jocuri? Materialele sunt de calitate?

| Intruder19 a răspuns (pentru alexsterea14):

In jocuri se descurca excelent si se simte foarte bine in mana, plasticul arata de calitate si nu trosneste cand il tii in mana ca alte telefoane.

6 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Foarte bunwinking
Raport Pret / Calitate / Performanta
EXCELENT big grin Merita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte bun, il gasesti aici http://bit.ly/1j99YNm la 849 lei.

| notefree a răspuns:

Da merita

| MadalinG99 a răspuns:

Este bun, si ruleaza si foarte bine jocurile